Zhodnoťe svou nemovitost optikou od společnosti CETIN a.s.

Ve spolupráci se společnostmi CETIN a.s. a SITEL, spol. s r.o. vám připravíme nabídku na bezplatné napojení na optickou síť CETIN, což vám umožní využívat vysokorychlostní internet a další služby vyžadující kvalitní připojení přes optickou linku.

Co získáte:

- nejmodernější a nejrychlejší optický intenet do vašeho domu o rychlosti až 1 Gb/s.

- projektové řešení na míru, realizace proběhne zdarma a váš objekt uvedeme do původního stavu.

- nezávislost a svoboda při výběru poskytovatele internetových služeb - CETIN na optice nabízí své služby více než 15 poskytovatelů internetu.

Kdo je CETIN?

Společnost CETIN je vlastníkem a provozovatelem největší telekomunikační sítě v České republice a investuje do jejího dalšího rozvoje. Stavíme vlastní nové optické i další sítě. Navazujeme na dlouholetou tradici bývalého Českého Telecomu a staráme se i o jeho sítě v původním majetku. Naše síť je otevřená - nabízíme ji k využití všem koncovým poskytovatelům internetu.

Kdo je SITEL?

Obchodní společnost SITEL, spol. s r.o., založená v roce 1991, se zabývá návrhem, výstavbou, údržbou a servisem optických i metalických sítí, zařízení elektronických komunikací, datových sítí a zařízení, kamerových, zabezpečovacích i dalších elektrických a elektronických systémů a zařízení, ale i dodávkou unikátních produktů pro tyto sítě.